Novinky

Nový svodič přepětí typu 1+2 z produkce firmy HAKEL HLSA25G-255 – „Géčko“

Image

Představujeme Vám svodič přepětí HLSA25G-255, který jsme vyvinuli i vyrobili v prostorách firmy v Hradci Králové. HLSA25G-255 nazýváme „Géčko“, abychom ho odlišili od dalších výrobků a zjednodušili jeho vyhledávání i objednávání. Žádný další náš produkt takovýto lidový název nenese a nemůžete si tedy HLSA25G-255 s ničím splést.

Výrobek je jedním z hlavních produktů naší ucelené řady G-line a stejně jako ostatní výrobky firmy Hakel i tento je navržen v souladu s normou ČSN EN 61643-11 ed. 2. Jedná se o náš první svodič přepětí typu 1+2, který obsahuje v jednom pouzdru varistor v kombinaci s bleskojistkou. Daná bleskojistka zamezuje vzniku nežádoucích průsakových proudů. HLSA25G-255 je svodič přepětí typu 1+2, který chrání zařízení před účinky bleskových impulzů až do velikosti 25 kA/pól i rázových přepětí v elektrické síti. Instaluje se co nejblíže vstupu kabelového vedení do chráněného objektu – do hlavního případně do elektroměrového rozvaděče.

Výrobek se používá v objektech zvláštní důležitosti, například v nemocnicích, bankách, průmyslových objektech, školách, supermarketech, katedrálách a dalších.

Jelikož patří výrobek do ucelené řady G-line, vyrábí se ve stejném designu i rozměrech jako další produkty této řady. Oproti předchozí řadě jsme svodič přepětí vybavili kovovým DIN klipem, který je v porovnání s plastovým pevnější.

Výrobek má nízkou hodnotou UP – napěťovou ochrannou hladinu. Jedná se o hodnotu napětí, na kterou dokáže svodič při výskytu přepětí omezit. Naše uvedená hodnota 1,2 kV je méně než poloviční vůči impulznímu výdržnému napětí dané kategorie. Díky splnění této podmínky v normě (ČSN EN 332000-5-534 ed. 2) můžeme instalovat chráněné zařízení i ve větší vzdálenosti od svodiče přepětí než je 10 metrů.

Svodič přepětí vyrábíme v nevýměnném provedení, které je obecně podle fyzikálních vlastností nerozebíratelných elektricky vodivých cest uvnitř SPD schopné přenášet větší impulzní výbojové proudy a dosahovat tak lepších parametrů než výměnné provedení.

Kontaktujte nás

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.
Odesílání

Néváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoli problému,
rádi vám poradíme.

Zásady ochrany osobních údajů ZDE

Hakel facebook Hakel google+ Hakel youtube Hakel linkedin
HAKEL LTD. 2020